ASV prezidenta vēlēšanas likmes, ASV prezidenta velesanas likmes, asv likmes, asv totalizatori, asv prezidents, donalds tramps, kamala harisa, kamala harris, donald trump, republikāņi, demokrāti Can Be Fun For Anyone
ASV prezidenta vēlēšanas likmes, ASV prezidenta velesanas likmes, asv likmes, asv totalizatori, asv prezidents, donalds tramps, kamala harisa, kamala harris, donald trump, republikāņi, demokrāti Can Be Fun For Anyone
Blog Article
Egļu pumpuru enerģijas dzēriens – studente Jelgavā izstrādā alternatīvu pārsaldinātajiem dzērieniem
Vēlētāju galvenā izvēle būs - atstāt nākamajai paaudzei "lielāku vai mazāku brīvību", "vairāk vai mazāk tiesību".
Republikāņu partijā galvenais pretendents uz izvirzīšanu prezidenta amatam ir Donalds Tramps, kura kampaņu līdz šim nav iedragājušas viņam izvirzītās apsūdzības.
Atbalsts abiem kandidātiem – Trampam un Kintonei – pirms vēlēšanām bija ļoti līdzīgs. Līdz ar to bija skaidrs, ka visu izšķirs tā dēvētie – svārstīgie štati – kuru iedzīvotāju domas dalījās gandrīz uz pusi un kuru balsojums būtiski ietekmētu vēlēšanu rezultātus.
Taču jau otrajās debatēs viņa raitā operateāšana tika uztverta kā tarkšķēšana. Viņš nepateica vairs nekā jauna un tikai mala savas visai primitīvās, ne pārāk dziļās frāzes. Nezūdošais smaids neizraisīja vairs simpātijas, wager gan sāka kaitināt get more info ar savu nenoslēpjamo samākslotību.
Jau nākamajā dienā pēc vēlēšanām jaunievēlētais ASV prezidents teica savu uzrunu no skatuves Ņujorkā.
Aptaujas: Trampa un Herisas izredzes ir līdzīfuel Kamalas Herisas un Donalda Trampa televīzijas debašu priekšvakarā abu ASV prezidenta amata kandidātu izredzes joprojām ir līdzīfuel, liecina svētdien communityētie aptauju rezultāti.
Latvijas futbola izlases treneris: Dario Šits ir labs uzbrucējs, redzēsim viņu nākamajās divās spēlēs
Izklaidēties, justies noderīgam vai pat kliedēt vientulību. Kādēļ iedzīvotāji kļūst par sabiedriskajiem zinātniekiem
Paredzams, ka valdošā Demokrātu partija atkārtoti izvirzīs Baidenu kā savu kandidātu prezidenta amatam, un tas notiks bez īpašas konkurences, jo ASV politikas tradīcijas nosaka, ka amatā esošais prezidents gandrīz vienmēr tiek izvirzīts uz otro termiņu.
ASV prezidents netiek ievēlēts tieši, wager vēlētāji patiesībā izraugās 538 elektorus, kuri tas arī ievēl nākamo Baltā nama saimnieku.
Republikāņi no šiem Trampa izteikumiem gan centās norobežoties, wager Lielbritānijā aktīvisti sāka vākt parakstus, lai pašam Donaldam Trampam liegtu iebraukt Apvienotajā karalistē.
Viņam nav pat teorētisku izredžu, jo republikāņu partijas elektorāts pārsvarā ir trampiski noskaņots (pat ja nebalsos par Trampu, tad ne par viņa asu kritiķi un pēlēju) un pārsvarā skeptiski noskaņots par palīdzības sniegšanu Ukrainai. Kristijs republikāņu elektorātam ir pārāk “demokrātisks” (partejiskā, ne jēdzieniskā izpratnē).
Ja Trampa reitings kritīsies un kļūs acīmredzams, ka viņš Baidenu uzvarēt nevar, tad var būtiski mainīties attieksme pret viņu gan paša partijā, gan partijas lielo sponsoru vidū. Priekšplānā var izvirzīties jautājums: vai Republikāņu partija ir gatava izvirzīt par savu prezidenta amata kandidātu cilvēku, kurš jau reāli notiesāts un kura ievēlēšanas gadījumā atstādināšanas procedūras (impīčmenti) varētu sekot viena pēc otras.
Report this page